Суперновина від англійців!!!

Ліцей «KEY SCHOOL» вкотре підтвердив почесний статус офіційного центру з підготовки дітей до Кембриджських іспитів!

Ця скромна табличка — результат титанічних зусиль вчителів та дітей. Щороку нам доводиться заново доводити Кембридзькому Університету, що ми якісно готуємо дітей до іспитів.

Наразі ж є привід пишатися нашими з вами досягненнями

А цього року ми отримали не лише сертифікат, а й лого підготовчого центру Cambridge English Exam Preparation Centre!!!

Отримання офіційного логотипу підготовчого центру стало можливим за результатами успішної підготовки та складання іспитів Starters, Movers, KЕТ, РЕТ та FCE нашими учнями минулого навчального року.

Нагадуємо, що ліцей має статус Cambridge ESOL Exam Preparation Centre, який засвідчує, що наша школа дотримується світових стандартів у викладанні англійської мови та підготовці до міжнародних іспитів.

Спільнота Cambridge English налічує тисячі підготовчих центрів більш ніж у 130 країнах світу. Проте сертифікати надаються обмеженій кількості закладів "на знак визнання видатної прихильності Кембридзьким іспитам з англійської — Cambridge English Qualifications" терміном на один рік.

Кафедра іноземних мов несамовито радіє і віддано працює, аби наша англійська була досконалою! Дякуємо Маєрчук-Святогор С.Ю., Пузі О.В., Кокоші О.А., Кичі С.В., Поважнюк Н.В. та Грідасовій Я.В.

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце