Суперновина від англійців!!!

Ліцей «KEY SCHOOL» вкотре підтвердив почесний статус офіційного центру з підготовки дітей до Кембриджських іспитів!

Ця скромна табличка — результат титанічних зусиль вчителів та дітей. Щороку нам доводиться заново доводити Кембридзькому Університету, що ми якісно готуємо дітей до іспитів.

Наразі ж є привід пишатися нашими з вами досягненнями

А цього року ми отримали не лише сертифікат, а й лого підготовчого центру Cambridge English Exam Preparation Centre!!!

Отримання офіційного логотипу підготовчого центру стало можливим за результатами успішної підготовки та складання іспитів Starters, Movers, KЕТ, РЕТ та FCE нашими учнями минулого навчального року.

Нагадуємо, що ліцей має статус Cambridge ESOL Exam Preparation Centre, який засвідчує, що наша школа дотримується світових стандартів у викладанні англійської мови та підготовці до міжнародних іспитів.

Спільнота Cambridge English налічує тисячі підготовчих центрів більш ніж у 130 країнах світу. Проте сертифікати надаються обмеженій кількості закладів "на знак визнання видатної прихильності Кембридзьким іспитам з англійської — Cambridge English Qualifications" терміном на один рік.

Кафедра іноземних мов несамовито радіє і віддано працює, аби наша англійська була досконалою! Дякуємо Маєрчук-Святогор С.Ю., Пузі О.В., Кокоші О.А., Кичі С.В., Поважнюк Н.В. та Грідасовій Я.В.

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место