Новий виклик для десятикласників

Вже місяць, як десятий клас Ліцею «Key school» розпочав роботу у міжнародному проекті "Media Studies" на платформі eTwinning. Нашими партнерами є три школи з різних міст Туреччини (Erzincan, Afyonkarahisar, Gümüşhane).

Тема проекту досить складна. Навіть хоробра Пуга О.В. трохи злякалася. "Коли я побачила вперше, на який проект нас запрошують, — згадує, — то вже розуміла, що то буде challenge і для мене, і для учнів. З медіаграмотністю в наш час проблеми не тількі у підлітків, а й у дорослих. У світі, яким керує інформація, людина мусить уміти її критично оцінювати. Знати, яким джерелам можна довіряти, що таке фейкові новини та як захиститися від маніпуляцій. Щиро заздрю школам, які ввели медіаграмотність як окремий предмет".

Протягом кількох тижнів наші ліцеїсти встигли зробити таке:

  • познайомились, написали про себе та свої хобі;
  • спроектували лого проекту, пізніше обиратимуть найкраще;
  • пройшли тест-опитування "Що ми знаємо про медіаграмотність";
  • питали-відповідали у форумі про школи;
  • перечитали-передивилися купу інформації про "техніки переконання" (persuasive techniques);
  • зібралися всі онлайн, побачилися вживу, обговорили "техніки переконання" та термінологію;
  • написали фідбек за результатами онлайн-сесії.

Наразі учасники проекту поділилися на чотири змішані групи і працюють над окремими темами.

Побажайте нам удачі, бо цікаво, але ж і складно…

Щоправда, невтомна Пуга О.В. не може сидіти без діла і на вихідних, тому й старшокласників Ліцею «Key school» змушує навчатися у позаурочний час!

Цього разу, наприклад, наповнювали електронну книгу. Квітневої неділі о 19.00 мали зустріч із журналісткою з Нью-Йорка. Обговорювали, як розпізнавати фейкові новини і дезінформацію, як перевіряти першоджерела, яким із них можна довіряти. Було наведено багато прикладів про політизовані статті, найбільш актуальні зараз — новини про Ковід та вакцинацію. Учні ставили багато питань про професію журналіста, про виклики, переваги і недоліки, а також просто про життя у великому місті.

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце