Із турботою про здоров’я

Ліцей «KEY SCHOOL» — це не лише школа, яка дає якісну освіту. Це — простір, у якому дитина перебуває більше 10 годин на добу. Тому надзвичайно важливим є питання збереження, підтримки і зміцнення здоров’я наших вихованців і учнів. Мова йде про доступ до свіжого повітря та фізичну активність, а також про здорове харчування.

Нещодавно ліцей розпочав співпрацю із фірмою «Доообра ферма» щодо постачання молочної продукції. Чому саме цього постачальника обрав наш навчальний заклад? Відповідей кілька, але всі вони зумовлені нашою прискіпливістю у виборі продукції.

По-перше, «Добра ферма» належить до підприємств невеликого масштабу, не змагається за обсяги виготовленої продукції, більше уваги звертаючи на якість (уся номенклатура виробів має дозвіл на експлуатацію від Держпродспоживслужби України). Фірма зацікавлена у збереженні клієнтів, тому проводить максимально індивідуалізовану політику роботи із покупцями.

По-друге, і це найголовніше, «Добра ферма» гарантує екологічність і безпечність виготовленої продукції. Все, що виготовляється, є натуральним! Коли ми говоримо «ВСЕ», це означає не лише «молоко», «сир», «сметана» і т.і. Молочна продукція — це лише вершина айсбергу. Набагато більше сховано під водою. Тварини, які дають молоко, спеціально вирощуються на фермі у максимально природних умовах. Телята і козенята споживають натуральне молоко без домішок та мають вдосталь заготовлених кормів, спеціально посіяних і зібраних працівниками ферми. Система автоматичного доїння та швидкого охолодження молока забезпечує молоко екстра класу європейського рівня!

По-третє, «Добра ферма» — це вітчизняний виробник, це малий і середній бізнес. Ми підтримуємо вітчизняне підприємництво! А «Добра ферма» пропонує нам як оригінальну українську рецептуру, так і запозичений європейський досвід.

Ми раді обирати найкраще!

За більш детальною інформацією про постачальника та його продукцію звертайтеся до офіційних джерел:

https://dooobraferma.com.ua/

Фото із сайту «Доброї ферми»

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце