Визнання нашої роботи — є!!!

Раді повідомити, що партнерський проєкт "LA BOOKla" команди вчителів-ітвіннерів Ліцею «KEY SCHOOL» (Височинська Н.М., Ситник Т.П., Маєрчук-Святогор С.Ю., Поважнюк Н.В.) та учнів 5 — 11 класів отримав NQL (Національний знак якості на платформі eTwinning)! У творчій співпраці з вчителями Туреччини, Франції, Молдови, України та Литви ми цілий рік працювали над створенням віртуального читацько-мистецького клубу.

Життя "LA BOOKla" у ліцеї триватиме і цього навчального року у спільному проєкті ВIBLIOTWINS майже у такому ж складі вчительської команди! А учні 10 —11 класів вже розпочали роботу над галереєю постерів "Short and Bright". Наразі малюнок або діджитал-постер доповнюються влучним висловом або коротесенькою історією. Деякі роботи ще в процесі завершення, бо учні дуже серйозно підійшли до створення своїх артів.

Крім того, Національний знак якості на платформі eTwinning отримали партнерський проект Височинської Н.М. та Маєрчук-Святогор С.Ю. World Film Festival та проект "Art Autographs 2021", який разом із серйозними партнерами з Франції та Греції і з нашими давніми й улюбленими турецькими і українськими друзями об'єднав творчі зусилля нашого Art-club і читацького клубу "BOOKla"!

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место