Визнання нашої роботи — є!!!

Раді повідомити, що партнерський проєкт "LA BOOKla" команди вчителів-ітвіннерів Ліцею «KEY SCHOOL» (Височинська Н.М., Ситник Т.П., Маєрчук-Святогор С.Ю., Поважнюк Н.В.) та учнів 5 — 11 класів отримав NQL (Національний знак якості на платформі eTwinning)! У творчій співпраці з вчителями Туреччини, Франції, Молдови, України та Литви ми цілий рік працювали над створенням віртуального читацько-мистецького клубу.

Життя "LA BOOKla" у ліцеї триватиме і цього навчального року у спільному проєкті ВIBLIOTWINS майже у такому ж складі вчительської команди! А учні 10 —11 класів вже розпочали роботу над галереєю постерів "Short and Bright". Наразі малюнок або діджитал-постер доповнюються влучним висловом або коротесенькою історією. Деякі роботи ще в процесі завершення, бо учні дуже серйозно підійшли до створення своїх артів.

Крім того, Національний знак якості на платформі eTwinning отримали партнерський проект Височинської Н.М. та Маєрчук-Святогор С.Ю. World Film Festival та проект "Art Autographs 2021", який разом із серйозними партнерами з Франції та Греції і з нашими давніми й улюбленими турецькими і українськими друзями об'єднав творчі зусилля нашого Art-club і читацького клубу "BOOKla"!

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце