Неймовірні результати на HIPPO

Учні Ліцею «KEY SCHOOL» здобули вражаючу перемогу у міжнародній олімпіаді з англійської мови HIPPO. Ми раніше повідомляли, з яким хвилюванням діти виконували завдання та як довго чекали на результати.

А результати — неймовірні!!!

Двоє наших учнів — Целованська Анна (4 кл.) та Мітюк Федір (10 кл.) пройшли до фіналу!!!

Всього ж у змаганнях брало участь 48 125 учасників із 42 країн. Лише 186 учнів вийшло до фінального етапу. Пишаємося, що ми — серед найкращих! Сам фінал світової олімпіади Hippo відбувся в Італії, поблизу Венеції, у місті Lido di Jesolo. Сповнені надії та в передчутті нових вражень, Федір зі своєю вчителькою Світланою Юріївною Маєрчук-Святогор прилетіли до Італії. Чарівна Венеція зустріла теплою погодою. Організатори робили все, аби кожен учасник був задоволений та привіз до своєї країни теплі спогади про прекрасний івент. Декілька днів Федір демонстрував свої знання і талант, змагаючись із найсильнішими учасниками. Ми дуже хвилювалися на церемонії нагородження переможців під час оголошення результатів. І хоч Федір не став переможцем цього разу, для нас він — герой! Організатори відзначили високий рівень англійської та майстерність нашого учня. Незабутій досвід! Вітаємо! І гордо повертаємося до України, щоб готуватися до наступного Hippo

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место