Неймовірні результати на HIPPO

Учні Ліцею «KEY SCHOOL» здобули вражаючу перемогу у міжнародній олімпіаді з англійської мови HIPPO. Ми раніше повідомляли, з яким хвилюванням діти виконували завдання та як довго чекали на результати.

А результати — неймовірні!!!

Двоє наших учнів — Целованська Анна (4 кл.) та Мітюк Федір (10 кл.) пройшли до фіналу!!!

Всього ж у змаганнях брало участь 48 125 учасників із 42 країн. Лише 186 учнів вийшло до фінального етапу. Пишаємося, що ми — серед найкращих! Сам фінал світової олімпіади Hippo відбувся в Італії, поблизу Венеції, у місті Lido di Jesolo. Сповнені надії та в передчутті нових вражень, Федір зі своєю вчителькою Світланою Юріївною Маєрчук-Святогор прилетіли до Італії. Чарівна Венеція зустріла теплою погодою. Організатори робили все, аби кожен учасник був задоволений та привіз до своєї країни теплі спогади про прекрасний івент. Декілька днів Федір демонстрував свої знання і талант, змагаючись із найсильнішими учасниками. Ми дуже хвилювалися на церемонії нагородження переможців під час оголошення результатів. І хоч Федір не став переможцем цього разу, для нас він — герой! Організатори відзначили високий рівень англійської та майстерність нашого учня. Незабутій досвід! Вітаємо! І гордо повертаємося до України, щоб готуватися до наступного Hippo

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце