Булінг: тема зустрічі із працівниками ювенальної превенції

11 березня до Key School завітали працівники Головного управління Національної поліції України. Вони поспілкувалися із учнями 6 класу про міжособистісні стосунки в колективі. Особливу увагу приділили питанням відповідальності за дії, детально ознайомили учнів із поняттям булінгу, його видами, поінформували про алгоритм дій при потраплянні у ситуацію булінгу.

Учні досить емоційно сприймали розповідь поліцейських. Хтось демонстрував свою юридичну обізнаність, а хтось обурювався: чому за вчинки дитини несуть відповідальність її батьки?!

Усі шестикласники отримали роздаткові матеріали і висловили побажання ще раз зустрітися із поліцейськими - поспілкуватися на інші теми, які цікавлять учнів.

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце