ВИПУСК 2020: Неймовірний і Незабутній

8-й випуск Key School — це творчі, товариські, натхненні діти, з якими за ці 11 (або й більше!) років ми мали стільки пригод, що можна збиратися довкола багаття і тижнями щовечора розповідати історії.

Цьогоріч свято випускного не схоже на інші — і тому таке цінне, і тому — таке незабутнє. Нехай ми і були вимушені змінити формат, проте незмінним лишились любов, гордість, повага та захоплення, які ми відчували, вітаючи наших випускників 2020.

Нехай ваш життєвий шлях поза гімназією буде таким же творчим і повним пригод, як і в ній. Ми впевнені, що ви впораєтесь із будь-якими викликами, адже саме цього ми і прагли вас навчити.

Летіть!

Любіть!

Шануйтеся!

А ми завжди будемо раді вітати вас у радощах чи труднощах — як вже робили це протягом багатьох років у Святошинській гімназії!

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место