Це не важко - бути добрим

І наші діти дійсно дуже добре і швидко реагують на такі справи, якщо їх підключати до процесу. У грудні ми знову організували збір подарунків для діток із дитячого будинку-реабілітаційного центру #1 на Троєщині.

Ми вже їздили до цих дітей у 2019 до всесвітнього карантину. Але й він не завадив нам цьогоріч трошки розбавити життя діток теплими барвами. Я добре знаю директорку закладу, спитала, що необхідно дітям, чим саме їх порадувати. Чесно, не очікувала такого резонансу! Зібралися швидко, дружньо та багато! Не перестану дякувати дітям, батькам, вчителям!

А ще ми провели онлайн зустріч із дітками, пограли, посміялися. Окрім подарунків, дітям потрібне просте людське спілкування та увага. І це теж ще не все)). Ми готуємо іменні відеопривітання для наших нових друзів. І покажуть це привітання як раз у Новорічну ніч. Усіх вітаю з Новим роком та різдвом! Хай світ посміхається вам!

С.Ю.Маєрчук разом з О.В.Локотош

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место