Свято останнього дзвоника в ліцеї

26 травня 2021 року випускні класи Ліцею «KEY School» почули останній дзвоник. Для когось це був лише перехід до нового класу. Учні 4 класу розпрощалися з молодшою школою і вже розмірковують, які нові предмети доведеться вивчати в середній школі. Учні 9 класу привчаються бути старшокласниками.

А от одинадцятикласники сказали шкільним партам, урокам по 45 хвилин і щоденникам остаточне "до побачення".

Море емоцій, квіти вдячності та сльози щастя. Обійми з першою вчителькою, відзнаки за здобуті перемоги, танцювально-пісенні подарунки від малюків. І — лунає останній дзвоник!!!

Ліцей "KEY SCHOOL" завжди із радістю зустріне вас, наші випускники!

P.S. Відкриємо таємницю: випуск — 2021 увійде до історії нашого навчального закладу як клас, який, незважаючи на довгий карантин і дистанційку, зумів отримати ТРИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ за високі досягнення у навчанні. Золотими медалістами стали Павло Зеленський, Антон Махнюк та Іван Мощенко.

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место