Персональна виставка Софії Антоненко

Щойно Ліцей «Key school» повернувся до очного навчання, усі охочі змогли помилуватися творами учениці 9 класу Антоненко Софії, які експонувалися у галереї школи. Анонсована раніше персональна виставка робіт приємно вразила і глядачів, і саму авторку!

Височинська Н.М. розповідає: "Серед графічних робіт Соні — графіка у стилі аніме і поп-арт маркерами, книжкова графіка — тушшю, аквареллю і восковою пастеллю, а також летерингові композиції. Соню цікавлять різні образи, від демонічних рюдзін та рокуро-кубі до образів ніжних красунь з крилами фей. Соня давно цікавиться аніме і справжній ас у створенні таких образів. Вишуканий стиль, акуратне і ретельне виконання відзначають її роботи. Ще торік Соня захопилася летерингом, створивши кілька композицій готичними шрифтами. А після майстер-класу Гетьман О.О. звернулася до найдавнішої пам'ятки Русі — Остромирового Євангелія, відтворивши шрифт цього рукопису".

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место