Ми отримали статус "ETWINNING SCHOOL" 2020-2021

Раді вас повідомити, що цього року Святошинська гімназія вдруге отримала статус eTwinning School — тепер вже на 2020-2021 навчальний рік.

Що це означає для нас?

Ця відзнака засвідчує те, що в міжнародних проектах на платформі eTwinning не лише окремі вчителі Святошинської гімназії показали якісну роботу та гідні проекти, але й вся команда ітвіннерів та керівництво школи.

Ми дійсно злагоджено та творчо інтегрували дисципліни, співпрацювали і орієнтували гімназистів на роботу в проектах світового масштабу. Адже ми віримо, що цей досвід допоможе їм у майбутному глобальному світі бути більш гнучкими та успішними.

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ:
учнів, кураторів, "ангелів" технічого забезпечення — всю нашу команду.

І запрошуємо вас, наших клієнтів, разом із нами порадіти такому високому визнанню нашої професійності, адже ви теж були з нами в цьому натхненному освітньому процесі!

Новина про те, як гімназія отримала статус eTwinning School 2019.

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место