Ліцеїсти переймаються глобальними проблемами сучасності та досліджують власні права

В межах Найбільшого уроку у світі "Знаю права і змінюю світ", присвяченого 75-річчю ООН, семикласники Київського ліцею "KEY SCHOOL" креативно і зважено дослідили питання глобальних проблем людства, зосередили свою увагу на тих цілях сталого розвитку, які є актуальними для України, із цікавістю та не без дискусій ознайомилися із правами дитини, а також торкнулися історії та практиктичної діяльності ООН і ЮНІСЕФ.

Під час роботи у групах учні визначали, які із прав дитини недостатньо реалізуються в Україні, який зв'язок це має із цілями сталого розвитку та пропонували свої шляхи вирішення проблем.

Бурхливі суперечки, які виникали під час обговорення результатів роботи у групах, вдавалося вирішити шляхом компромісів та взаємоповаги.

І ніяк не вдалося оминути нові знання. Та це й добре, адже інформація - це не лише право, це - вигідний капітал!

О.Ю.Сорокін

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место