Гімназисти вийшли в фінал міжнародної Олімпіади HIPPO

Ура!!! Вітаємо наших учнів, які вийшли в фінал міжнародної Олімпіади Hippo 2020 (а також їхніх учителів Ольга Пуга (Olga Puga), Светлана Маерчук-Святогор (Svitlana Maierchuk-Svyatogor), Елена Кокоша (Elena Kokosha), Nataly Bogdanovich, Светлана Кича (Svitlana Kitcha), Яна Оникий (Yana Onikiy)).

Вітаємо наших фіналістів:

1. Анна Куриш -7 клас (Вчителька - Кокоша О. А.)

2. Марк Соловьйов - 8 клас (Вчителька - Кіча С. В.)

3. Федір Мітюк - 9 клас (Вчитель - Маєрчук С. Ю.)

Фінал призначено на 14-16 вересня 2020 року. Додаємо скріншоти, з яких ви можете побачити, учні з якої великої кількості країн взяли участь у цій олімпіаді.

Невеличка статистика: всього у всіх вікових карегоріях у фінал вийшло шестеро дітей з України. Троє з них - учні Key School!!!

Щиро дякуємо всім учителям Кафедри іноземних мов та адміністрації школи за підтримку, допомогу в організації першого етапу і віру в перемогу. Дякуємо батькам, які підтримують наших учнів тоді, коли ми не можемо. Разом ми - команда, яка досягає перемог!

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место