Діалог вищої та загальноосвітньої школи

У середині травня новообраний ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.Бугров провів зустріч із керівництвом столичних шкіл. Серед запрошених був заступник директора з виховної роботи Київського ліцею «Key school» Сорокін О.Ю.

Темою зустрічі стала не лише актуальна проблема дистанційної освіти у період карантинних обмежень (технічні, методичні та психологічні виклики), а й процес взаємодії школи та університету в системі "вихід — вхід" (перетворення випускника школи через стадію абітурієнта на студента-першокурсника). Окремо озвучувалася тривожна тенденція до погіршення якості викладання точних наук та брак відповідних кваліфікованих педагогів, проголошувалися наміри налагодження підтримки шкіл університетськими кадрами та ресурсами.

Приємно відзначити відкритість адміністрації університету та розуміння провідним вишем країни важливості навчання та збереження інтелектуальної молоді в межах України.

Менторство — это миссия, которая требует от человка самоотдачи и любви к своей работе.

Именно поэтому наши менторы не являются просто классными людьми, учителями или преподавателями. Они скорее наставники, которые помагают гимназистам расти личностно и социально.

Главным заданием менторов в Key School является мотивация детей к постоянному самосовершенствованию.

Показателем эффективности наставничества виступает уровень качественных изменений в развитии учеников школы.

Мотивация

Основную часть своего времени менторы проводят с детьми, мотивируя их собственным примерам.

Если для своего ребенка ви хотите развития, если мечтаете для него про друга-наставника, которые будет помагать в достижении желаемого результата, присоединяйтесь к обучению в Key School! И это станет полезным и продуктивным периодом жизни Вашего ребенка.

Забронировать место