ВИПУСК 2020: Неймовірний і Незабутній

8-й випуск Key School — це творчі, товариські, натхненні діти, з якими за ці 11 (або й більше!) років ми мали стільки пригод, що можна збиратися довкола багаття і тижнями щовечора розповідати історії.

Цьогоріч свято випускного не схоже на інші — і тому таке цінне, і тому — таке незабутнє. Нехай ми і були вимушені змінити формат, проте незмінним лишились любов, гордість, повага та захоплення, які ми відчували, вітаючи наших випускників 2020.

Нехай ваш життєвий шлях поза гімназією буде таким же творчим і повним пригод, як і в ній. Ми впевнені, що ви впораєтесь із будь-якими викликами, адже саме цього ми і прагли вас навчити.

Летіть!

Любіть!

Шануйтеся!

А ми завжди будемо раді вітати вас у радощах чи труднощах — як вже робили це протягом багатьох років у Святошинській гімназії!

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце