Учень ліцею отримав стипендію київської міської ради

У червні 2020 року у Києві відбувся відбір претендентів на призначення персональних стипендій Київської міської ради учням закладів загальної середньої освіти столиці. Право на отримання стипендії мали учні, які у 2019-2020 навчальному році навчались у 8-10 класах та показали високий рівень успішності (9-12 балів). За словами голови постійної комісії Київради з питань освіти Ганни Старостенко, «відбір претендентів проходить за рейтинговою системою шляхом голосування членів конкурсної комісії, враховуючи їхні досягнення у навчанні. Місто планує виплачувати їм щомісяця кошти в розмірі 1000 гривень – із 1 вересня по 30 червня».

Персональні стипендії від Київради мали можливість отримати тільки 100 талановитих дітей з усього Києва. Наш заклад, звісно, не залишився осторонь – ми висунули кандидатуру учня, тоді ще десятикласника, Зеленського Павла, володаря 6(!) перемог на районних та 3 перемог на міських олімпіадах, переможця і учасника численних онлайн конкурсів. І от сьогодні Павло отримав заслужене визнання: цього річ одна з персональних стипендій Київради призначена саме йому!

Пишаємося здобутками нашого учня і вітаємо всіх учителів,

що багато попрацювали для розкриття його потенціалу!

Л.В. Тарнавська

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце