Свято останнього дзвоника в ліцеї

26 травня 2021 року випускні класи Ліцею «KEY School» почули останній дзвоник. Для когось це був лише перехід до нового класу. Учні 4 класу розпрощалися з молодшою школою і вже розмірковують, які нові предмети доведеться вивчати в середній школі. Учні 9 класу привчаються бути старшокласниками.

А от одинадцятикласники сказали шкільним партам, урокам по 45 хвилин і щоденникам остаточне "до побачення".

Море емоцій, квіти вдячності та сльози щастя. Обійми з першою вчителькою, відзнаки за здобуті перемоги, танцювально-пісенні подарунки від малюків. І — лунає останній дзвоник!!!

Ліцей "KEY SCHOOL" завжди із радістю зустріне вас, наші випускники!

P.S. Відкриємо таємницю: випуск — 2021 увійде до історії нашого навчального закладу як клас, який, незважаючи на довгий карантин і дистанційку, зумів отримати ТРИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ за високі досягнення у навчанні. Золотими медалістами стали Павло Зеленський, Антон Махнюк та Іван Мощенко.

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце