Подарунки найріднішим

 Учні 5 і 6 класів напередодні весняних свят обговорювали надзвичайно важливе питання: як здивувати і потішити своїх мам і бабусь? Чи потрібно робити пишний подарунок, навіть розкішний, як троянда на "Горі еклерів"? Або ж зробити ніжний і маленький, тендітний, наче пролісок, з душевною листівкою-вітанням? Н.М.Височинська та С.В.Калініченко допомогли вирішити цю дилему! В результаті були створені найрізноманітніші подарунки: яскраві троянди - кулінарні прикраси для торта і листівочки з милими пролісками.

Учні опанували технологію роботи з фоаміраном і тейп-стрічкою для флористики і кардмейкінг. Усі роботи дуже якісні і душевні! Сподіваємось, матусям сподобалося!

А от у дитячому садочку відбулися весняні ранки. Дві прем’єри у виконанні наймолодших виконавців усім нагадали про дитинство і добрі казки… 

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце