Персональна виставка Софії Антоненко

Щойно Ліцей «Key school» повернувся до очного навчання, усі охочі змогли помилуватися творами учениці 9 класу Антоненко Софії, які експонувалися у галереї школи. Анонсована раніше персональна виставка робіт приємно вразила і глядачів, і саму авторку!

Височинська Н.М. розповідає: "Серед графічних робіт Соні — графіка у стилі аніме і поп-арт маркерами, книжкова графіка — тушшю, аквареллю і восковою пастеллю, а також летерингові композиції. Соню цікавлять різні образи, від демонічних рюдзін та рокуро-кубі до образів ніжних красунь з крилами фей. Соня давно цікавиться аніме і справжній ас у створенні таких образів. Вишуканий стиль, акуратне і ретельне виконання відзначають її роботи. Ще торік Соня захопилася летерингом, створивши кілька композицій готичними шрифтами. А після майстер-класу Гетьман О.О. звернулася до найдавнішої пам'ятки Русі — Остромирового Євангелія, відтворивши шрифт цього рукопису".

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце