Ліцеїсти переймаються глобальними проблемами сучасності та досліджують власні права

В межах Найбільшого уроку у світі "Знаю права і змінюю світ", присвяченого 75-річчю ООН, семикласники Київського ліцею "KEY SCHOOL" креативно і зважено дослідили питання глобальних проблем людства, зосередили свою увагу на тих цілях сталого розвитку, які є актуальними для України, із цікавістю та не без дискусій ознайомилися із правами дитини, а також торкнулися історії та практиктичної діяльності ООН і ЮНІСЕФ.

Під час роботи у групах учні визначали, які із прав дитини недостатньо реалізуються в Україні, який зв'язок це має із цілями сталого розвитку та пропонували свої шляхи вирішення проблем.

Бурхливі суперечки, які виникали під час обговорення результатів роботи у групах, вдавалося вирішити шляхом компромісів та взаємоповаги.

І ніяк не вдалося оминути нові знання. Та це й добре, адже інформація - це не лише право, це - вигідний капітал!

О.Ю.Сорокін

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце