ФОКУСИ НА МАТЕМАТИЦІ

Математика – такий урок, на якому якось не до фокусів. Треба й формули знати, і порахувати правильно, і знайти найоптимальніший шлях розв’язання. Приклади, задачі, теореми…

Але існує й інша математика – математика фокусів. Із нею познайомилися учні 7 класу Ліцею «KEY SCHOOL», використовуючи  можливості дистанційного навчання. До себе на урок вони запросили справжніх науковців-математиків.

Завдяки проекту «Дійсна наука», метою якого є проведення уроків у закладах загальної середньої освіти працівниками наукових установ, ліцеїсти поспілкувалися із Іриною Єгорченко, яка розповіла про те, як робити фокуси за допомогою математики.

Помножити число на 11 подумки? – Легко.

Відгадати, яке у вас число вийшло? Чи яка сума всіх чисел, що ви загадали?

Усе можливо зробити! Тільки спочатку треба вивчити математику. 

Менторство — це місія, яка вимагає від людини самовіддачі та любові до своєї роботи.

Саме тому наші ментори не є просто класними людьми, вчителями чи викладачами. Вони радше наставники, які допомагають гімназистам зростати особистісно і суспільно.

Головним завданням менторів у Key School є мотивація дітей до постійного самовдосконалення.

Показником ефективності наставництва виступає рівень якісних змін у розвитку учнів і вихованців школи.

Мотивація

Основну частину свого часу ментори проводять з дітьми, мотивуючи їх власним прикладом.

Якщо для своєї дитини ви прагнете розвитку, якщо мрієте для неї про друга-наставника, який допомагатиме у досягненні бажаного результату, долучайтеся до навчання у Key School! І це  стане корисним і продуктивним періодом життя Вашої дитини.

Забронювати місце